Fundacja ŻYCIU TAK – Za 50 dni #Beatyfikacja | Na półmetku

Za 50 dni #Beatyfikacja | Na półmetku

24 lipca 2021 /FP | Family News Service

napis: 50 dni do beatyfikacji

Jesteśmy dokładnie na półmetku inicjatywy #Beatyfikacja. Za nami 50 dni przygotowania; pozostało 50 kolejnych, a po nich już uroczystość beatyfikacyjna Prymasa Polski kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej. To dobra okazja, żeby przejrzeć przykładowe posty i tweety spoza mediów społecznościowych. Wszystkim, którzy już zastosowali hasztag #Beatyfikacja, bardzo dziękujemy. Zachęcamy do dalszej aktywności.

Po wpisaniu #Beatyfiakcja czy to na Facebooku, czy to na Twitterze naszym oczom ukazuje się różnorodność wpisów. To bardzo cieszy, że internauci tak licznie wzięli udział w tej inicjatywie. To także kopalnia informacji na temat kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej, a ponadto samych internautów, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, nierzadko także wspomnieniami na temat Prymasa i Matki.
Oto przykłady:
„#Beatyfikacja Zbliża się termin tak długo oczekiwanej przez nas beatyfikacji Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego. Od dziś zaczynamy wielkie odliczanie: 100, 99,98… Z każdym dniem będzie w nas wzrastało poczucie, że uczestniczymy w czymś absolutnie wyjątkowym, gdyż na obecne, trudne czasy Opatrzność stawia przed nami postać wielkiego Prymasa Tysiąclecia. Czego może nas on dzisiaj nauczyć? Co pokazać? Czy przemówi także do współczesnej młodzieży? Z całą pewnością tak” – czytamy na profilu Iosephicum wiara.
„Piękna #modlitwa Służebnicy Bożej Matki Elżbiety Róży Czackiej ofiarowania naszego codziennego krzyża, cierpień Panu Jezusowi 🙏 #Beatyfikacja #RóżaCzacka #MatkaCzacka
#KuBeatyfikacjiMatkiCzackiej” – pisze Fundacja Radia Niepokalanów, prezentując tę właśnie modlitwę.
„SMS na dobranoc ⭐️’Obyście nie poddali się wygodnictwu, egoizmowi i wrogości życia! Obyście nie naśladowali modnych lalek, których pełne są teatry, kabarety, kawiarnie, redakcje. Obyście nie naśladowali kobiet wyśmiewających matki, które urodziły Polsce i Kościołowi trzecie, czwarte czy piąte dziecko’.
/kard. Stefan Wyszyński/ #smsopoka #beatyfikacja” – cytuje z kolei Portal Opoka.

„To już tylko 100 dni… Włączajmy się w akcję, publikując w mediach społecznościowych wpisy, krótkie filmiki czy zdjęcia. A do tego dajemy hasztag #Beatyfikacja, który połączy wszystkie te treści” – zachęcił ks. Paweł Rytel-Andrianik na Facebooku.
Tych przykładów jest bardzo wiele. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Widać, że ta inicjatywa naprawdę ma sens.

Logo Fundusz Patriotyczny

Fundusz Patriotyczny

 

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758