Fundacja ŻYCIU TAK – „Małżeństwo w drodze do nieba” - rekolekcje dla żony i męża

„Małżeństwo w drodze do nieba” - rekolekcje dla żony i męża

23 listopada 2021 /R | Family News Service

Grafika akcji Małżeństwo w drodze do nieba

fot. fb-Komunia Małżeństw

 

Na ostatni weekend listopada w Ołdrzychowicach Kłodzkich (woj. dolnośląskie) zaplanowano rekolekcje dla małżeństw. Inicjatywa pod hasłem „Małżeństwo w drodze do nieba – zanurzeni w doskonałej miłości już teraz” to propozycja przyjrzenia się relacji w swoim małżeństwie. Nauki wygłosi o. Ksawery Knotz OFMCap, duszpasterz małżeństw i rodzin.

Rekolekcje rozpoczną się w Ołdrzychowicach Kłodzkich w piątek 26 listopada, a zakończą w niedzielę 28 listopada. Inicjatywa w dużym stopniu oparta będzie na dialogu małżeńskim. Pary będą mogły przyjrzeć się swojej wzajemnej relacji oraz doświadczyć, jaką pełnią Bóg obdarowuje ich małżeństwo.

„Niektórym z nas wydaje się, że małżeństwo to tylko droga przez mękę. Tak może być, jeśli męką bywa nasz upór, egoizm, brak empatii…i brak chęci pracy nad sobą samym. Niebo zaczyna się wtedy, kiedy swoje wady przekuwamy w dobro dla drugiego. Szczęście dzisiaj jest wielorako rozumiane. Głównie jako dobro, którego chce doświadczać „ja”. Miłość jest procesem wychodzenia z „ja” w kierunku Ciebie, Twoje, Nasze. Do wspólnoty, w której pomnażane może być wspólne dobro. Jeśli chcesz chociaż trochę 'poruszyć’ swoje małżeństwo w KIERUNKU SZCZĘŚCIA – w kierunku NIEBA – MOŻESZ!

Przyjedź na rekolekcje, które właśnie o tym są” – informuje Stowarzyszenie Komunia Małżeństw, inicjator rekolekcji.

 

Na sobotę zaplanowano kameralny wieczorek andrzejkowy.

Szczegółowe informacje i zapisy:   https://komuniamalzenstw.pl/wydarzenia/rekolekcje-dla-malzenstw-malzenstwo-w-drodze-do-nieba-zanurzeni-w-doskonalej-milosci-juz-teraz-26-28-11-2021-oldrzychowice-klodzkie/

Family News Service

 

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758