Fundacja ŻYCIU TAK – Rodzina 33 – rekolekcje dla małżeństw

Rodzina 33 – rekolekcje dla małżeństw

15 listopada 2021 /R | Family News Service

fot.-Rodzina-33.pl

21 listopada ruszają 33-dniowe rekolekcje dla małżeństw. To modlitewne narzędzie, które pozwoli na pogłębienie więzi między żoną i mężem oraz ich relacji do Boga. Spotkania będą prowadzone na Youtube (Oddanie33) oraz platformie Facebook (Fundacja Tota Tua). Inicjatywa wpisuje się w trwający Rok Rodziny oraz Rok Świętego Józefa.

Wsparcie małżeństw i rodzin jest dziś zadaniem priorytetowym. Każdy z nas urodził się w jakiejś konkretnej rodzinie i to właśnie to miejsce ma ogromny wpływ na całe nasze życie – podkreślają organizatorzy rekolekcji na swojej stronie internetowej.

[czytaj więcej na stronie Rodzina33]

Inicjatywa „Rodzina 33” rusza w niedzielę 21 listopada i potrwa do 23 grudnia br. Motywem przewodnim akcji są słowa zaczerpnięte z Ewangelii wg św. Jana: „Oby się tak zespolili w jedno, aby świat poznał, żeś Ty Mnie posłał…” (J 17, 23). Działacze Fundacji Tota Tua przygotowali materiały dla małżonków na każdy dzień rekolekcji. Teksty i video będzie można znaleźć zarówno na YouTube , jak i na platformie społecznościowej Facebook  Zwieńczeniem modlitewnej akcji będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Rekolekcje współtworzą małżeństwa z różnym stażem, które będą się dzielić doświadczeniem swojej małżeńskiej relacji oraz radością miłości do Pana Boga.

Wierzymy, że to będzie czas, który przyniesie piękne owoce dla Waszych rodzin” – przekonują Monika i Marcin Gomułkowie, inicjatorzy społeczności „Początek wieczności”.

Do czego powołani są małżonkowie? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w rekolekcjach „Rodzina 33”.

33-dniowe rekolekcje dla małżeństw powstały we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Duszpasterstwa Rodzin. Z kolei patronat nad wydarzeniem objęła Komisja ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski.

Family News Service

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758