Fundacja ŻYCIU TAK – Rusza „Paczuszka dla Maluszka”

Rusza „Paczuszka dla Maluszka”

15 listopada 2021 /R | Family News Service

Bombka z logo akcji Paczuszka dla Maluszka

fot. Monika Tomaszek

Rozpędu nabiera „Paczuszka dla Maluszka 2021”. Dary w postaci chemii kosmetycznej i niezbędnych artykułów do pielęgnacji dzieci co roku trafiają do domów samotnej matki, domów dziecka czy hospicjów perinatalnych w całej Polsce. Fundacja Małych Stópek zachęca do włączenia się w inicjatywę poprzez przygotowanie paczki lub zostanie koordynatorem.

Paczuszka dla Maluszka” to charytatywna akcja, która odbywa się już po raz ósmy. Jej inicjator – Fundacja Małych Stópek – zbiera pieluchy oraz artykuły chemii kosmetycznej, m.in. oliwki, szampony, kremy oraz pudry dla dzieci. Wszystkie paczki otrzymane od darczyńców w okolicach świąt Bożego Narodzenia przekazywane są do ośrodków pomocowych bądź osób indywidualnych – matek, które spodziewają się dziecka lub już urodziły maleństwo.  [czytaj więcej na stronie Paczuszka dla Maluszka]

Symbolem „Paczuszki dla Maluszka” jest specjalna bombka. W zamian za zabranie grafiki z choinki przynosi się paczkę z artykułami pierwszej potrzeby dla dzieci.

Jeśli nie mamy możliwości przekazania paczki z artykułami do wyznaczonych przez koordynatorów miejsc 

[sprawdź na mapie miejscowości ], możemy przekazać Fundacji środki pieniężne, za które zostaną zakupione pieluchy i chemia kosmetyczna. Koszt przygotowania jednej paczki to ok. 100 złotych. Tylko w ubiegłym roku Fundacja Małych Stópek zebrała dary o łącznej wartości 2 mln złotych.

Paczuszka-fot.-Fundacja-Malych-Stopek

Family News Service

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758