Fundacja ŻYCIU TAK – Jak muzyka wpływa na relację małżeńską? Spotkanie z Gabrielą i Wojciechem Gąsiorami (GGDuo)

Jak muzyka wpływa na relację małżeńską? Spotkanie z Gabrielą i Wojciechem Gąsiorami (GGDuo)

7 grudnia 2021 /R | Family News Service

Muzycy zespołu

GGDuo fot. gabigasior.pl

„Miłość, muzyka, rodzina” – pod tym hasłem 1 grudnia odbyła się konferencja online z udziałem Gabrieli i Wojciecha Gąsiorów, twórców muzyki chrześcijańskiej. Małżonkowie podzielili się doświadczeniem obecności muzyki w ich związku, jej wpływu na relację małżeńską oraz relację do Boga. Organizatorem przedsięwzięcia było Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo”.

Spotkanie „Miłość, muzyka, rodzina” odbyło się 1 grudnia na platformie YouTube.

Prelekcję wygłosili Gabriela i Wojciech Gąsiorowie, małżeństwo znane jako GGDuo. Oboje są doświadczonymi muzykami, absolwentami Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Ona – wokalistka, autorka tekstów i muzyki; On – basista, multiinstrumentalista i aranżer. Od kilkunastu lat działają na profesjonalnej scenie muzycznej. Założeniem małżeńskiego duetu jest m.in. dzielenie się dobrym słowem i własnymi doświadczeniami poprzez muzykę. Jednym z ich popularniejszych utworów jest singiel „Moja Cisza”.

„Klimatyczne utwory o różnorodnym brzmieniu, w warstwie tekstowej zazwyczaj poruszają kwestie wiary. Zdaniem słuchaczy modlitwa śpiewana przez Gabrielę 'koi duszę, poi miłością samego Boga’. Państwo Gąsiorowie dzielą się ze słuchaczami wspólną pasją, opowiadają o łączeniu życia rodzinnego z pracą oraz o tym, jak dzięki muzyce pogłębiają wiarę i realizują powołanie” – podkreślili inicjatorzy spotkania.

Konferencja „Miłość, muzyka, rodzina” rozpoczęła cykl spotkań w ramach „Laboratorium Miłości”, organizowanego corocznie przez Akademickie Stowarzyszenie Katolickie „Soli Deo”.

Muzycy zespołu

GGDuo fot. gabigasior.pl

Muzycy zespołu

GGDuo fot. gabigasior.pl

Family News Service

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758