Fundacja ŻYCIU TAK – Modlitwa o Nawrócenie Zwolenników Aborcji – 62 MIESIĄC

Modlitwa o Nawrócenie Zwolenników Aborcji – 62 MIESIĄC

4 grudnia 2021 /R | Family News Service

Jezus Miłosierny trzymający na ręku niemowlę a obok klęcząca kobieta zakrywająca twarz w geście rozpaczy

Modlitwa o Nawrócenie Zwolenników Aborcji

W pierwszą sobotę grudnia startuje już 62. miesięczny cykl Modlitwy o Nawrócenie Zwolenników Aborcji. Na czym ta modlitwa polega i jak się włączyć? O tym poniżej.

Z Dzienniczka Siostry Faustyny.
Powiedział mi Pan: Utrata każdej duszy pogrąża Mnie w śmiertelnym smutku. Zawsze Mnie pocieszasz, kiedy się modlisz za grzeszników. Najmilsza Mi jest modlitwa (…) za nawrócenie dusz grzesznych; wiedz, córko Moja, że ta modlitwa zawsze jest wysłuchana.
(Dz. 1397)

W pierwszą sobotę grudnia 2021 roku rozpoczyna się już 62 cykl modlitw o nawrócenie osób, które popierają aborcję, angażują się w zabijanie dzieci nienarodzonych, poprzez namawianie do tego innych, promowanie w społeczeństwie postaw proaborcyjnych poprzez media lub inne dostępne środki. O nawrócenie tych, którzy fizycznie zabijają nienarodzone dzieci.

Troska o życie dzieci poczętych to łaska i zadanie powierzone przez Pana Boga każdemu z nas.
Wszyscy jesteśmy powołani do ochrony i ratowania życia najsłabszych. Sposobów na udzielenie pomocy dzieciom nienarodzonym zagrożonym aborcją jest bardzo wiele. Jednym z nich jest Duchowa Adopcja Zwolennika Aborcji. „Pamiętajmy, że im więcej Obrońców Życia, tym mniej aborcji na świecie” – podkreśla jeden z organizatorów i uczestników inicjatywy.

Osoby biorące udział w inicjatywie modlitwy za zwolenników aborcji, zachęcając innych do włączenia się przypominają, że według danych Światowej Organizacji Zdrowia co roku na świecie wykonuje się 53 miliony aborcji – zabójstw niewinnych dzieci. „Bądźmy Apostołami Cywilizacji Życia i stańmy po stronie bezbronnych, niewinnych istnień ludzkich. Aborcja jest jedną z najokrutniejszych form przemocy wobec dziecka” – podkreślają. Podejmując Duchową Adopcję Zwolennika Aborcji uczestniczymy w „nawracaniu i uświęcaniu wszystkich pod opieką i za przyczyną Niepokalanej” – słowa św. Maksymiliana Marii Kolbego o modlitwie różańcowej w intencji grzeszników.

Przyjęcie duchowej adopcji rozpoczyna się od złożenia krótkiego przyrzeczenia, a następnie od tego momentu odmawiamy przez okres miesiąca jedną dziesiątkę Różańca Świętego w intencji znanego nam lub wiadomego tylko Panu Bogu zwolennika aborcji. (Jeśli nie możesz z jakichś przyczyn uczestniczyć w modlitwie przez cały miesiąc to po prostu wybierz sobie kilka dni, w których będziesz mógł to zrobić). Twoja modlitwa za te osoby cały czas jest bardzo potrzebna.

Możesz skorzystać z formuły comiesięcznego przyrzeczenia przygotowanej przez organizatorów akcji lub zrobić to własnymi słowami:

Maryjo, Matko Jezusa, Matko każdego z nas i każdego poczętego dziecka,
powierzam Ci dzisiaj osobę (wymienić jej imię ……………. lub niech będzie to osoba znana tylko Bogu), która popiera aborcję, angażuje się w zabijanie dzieci nienarodzonych, namawia, promuje lub wykonuje aborcje.
Oddaję Ci jej serce, życie i nawrócenie. Niech z przeciwnika życia ludzkiego, stanie się gorliwym obrońcą dzieci nienarodzonych.
Obiecuję, że od dnia ……………… przez okres jednego miesiąca (lub inny okres)
będę modlił/a się w intencji tej osoby.
Tą modlitwą będzie codziennie jedna dziesiątka Różańca Świętego oraz wezwanie:
Św. Gerardzie Majella, patronie życia, opiekunie matek w stanie błogosławionym i dobrej spowiedzi, nawracaj serca krzewicieli cywilizacji śmierci. Amen
Maryjo, wspieraj mnie w tym zobowiązaniu i modlitwie.
Otocz Swoją pomocą, opieką i miłością w każdym dniu mojego życia.
Niepokalane Serce Maryi, bądź naszym ratunkiem. Amen

Modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji ma charakter cykliczny można się do niej przyłączyć co miesiąc.

Nowy cykl rozpoczyna się w każdą pierwszą sobotę miesiąca.

Wydarzenia związane z nowym cyklem modlitwy o nawrócenie zwolenników można znaleźć na profilu Facebook:

#ModlitwaoNawrócenieZwolennikaAborcji
https://www.facebook.com/Modlitwa-o-Nawr%C3%B3cenie-Zwolennik%C3%B3w-Aborcji-1109695042411959

Natomiast pod tym linkiem szczegóły wydarzenia przygotowane na grudzień:
https://www.facebook.com/events/1044051449494366/?ref=newsfeed

Family News Service

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758