Fundacja ŻYCIU TAK – Ruszyła akcja 'Adwent dla życia 2021'. Na czym polega ta niezwykła krucjata pro-life?

Ruszyła akcja 'Adwent dla życia 2021'. Na czym polega ta niezwykła krucjata pro-life?

4 grudnia 2021 /R | Family News Service Plakat akcji

Ruszyła akcja „Adwent dla życia 2021”. Jej celem jest modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji, ratowanie dzieci nienarodzonych, ich matek, ojców oraz całych rodzin. Pomysłodawcą inicjatywy jest Rycerstwo Niepokalanej przy parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Rycerstwo Niepokalanej przy parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze. Jej celem jest modlitwa o nawrócenie zwolenników aborcji, ratowanie dzieci nienarodzonych, ich matek, ojców oraz całych rodzin.

Adwent – czas troski o rodzinę i życie nienarodzonych dzieci

-Adwent to czas oczekiwania na narodzenie naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. Wpatrujemy się w Niepokalaną, która nosi pod Sercem maleńkiego Boga, otacza Go troską i miłością pod czułym okiem św. Józefa, a wokoło tyle zagrożeń: potępienie i niechęć do tej, która stała się brzemienną przed zamieszkaniem w domu męża, niezrozumienie i nieprzyjęcie przez krewnych w Betlejem, bezdomność i ubóstwo pasterskiej stajni, a potem prześladowanie przez zazdrosnego władcę i ucieczka do obcego kraju… Czy i dziś matki i ojcowie dzieci poczętych nie przeżywają podobnych trudności? Wesprzyjmy i otulmy ich naszą modlitwą, by obronili dar życia tak jak to czyniła Matka Najświętsza i Jej Oblubieniec św. Józef – zachęcają inicjatorzy akcji.

Jak się zapisać?

W krucjacie Adwent dla Życia zgłoszenia będą przyjmowane, obok dotychczasowych sposobów tzn. telefonicznie lub mailowo, także przez formularz na stronie parafii konkatedralnej w Zielonej Górze. Co zrobić, aby wziąć udział? Wystarczy wybrać modlitwę i poświęcić ją w intencji obrony życia. Można ofiarować różaniec, koronkę do Bożego Miłosierdzia, adorację Najświętszego Sakramentu lub inną dowolną modlitwę. Ważne jest, aby modlić się przez cały zadeklarowany czas.

Zapisywać można się przez:
Formularz – https://forms.gle/dFbGj8iHao4AuSsi8
Email – [email protected]
Telefon – 784-182-144 w godzinach 16:00 – 20:00
http://Facebook.com/jadwiga.zielonagora
Stronę: http://konkatedrazielonagora.pl

Plakat akcji

Family News Service

 

Logo akcji Po Pierwsze Rodzina

Po Pierwsze Rodzina

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758