Fundacja ŻYCIU TAK – Fundacja ŻYCIU TAK w obronie życia na Ukrainie

Fundacja ŻYCIU TAK w obronie życia na Ukrainie

17 marca 2022 | PS

fot. pixabay.com

MaterCare International, Saint John’s, Kanada
Fundacja „ŻYCIU TAK” Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, Rzeszów, Polska

Apel w obronie życia na Ukrainie

Organizacja lekarzy położników – ginekologów „MaterCare International” od kilkudziesięciu lat staje w obronie matek i ich dzieci, osób bezbronnych i jednocześnie w największym stopniu poszkodowanych w wyniku braku opieki medycznej i trudnych warunków życia w krajach rozwijających, gdzie miliony matek umiera podczas porodu. Nasza organizacja staje również w obronie matek w krajach rozwiniętych, skłanianych do agresji przeciwko własnym dzieciom i w obronie dzieci masowo zabijanych podczas aborcji.
Fundacja „Życiu Tak” mobilizuje opinię publiczną w obronie życia, organizuje konferencje, funduje dzwony „Głos Nienarodzonych’ dla Polski, Ukrainy i Ekwadoru.
Teraz zabieramy głos w obronie matek i dzieci okrutnie zabijanych podczas bombardowań na Ukrainie Agresor nie waha się kierować swoich pocisków na szpitale położnicze, osiedla mieszkaniowe masakrując niewinnych, skazywać miliony ludzi, przede wszystkim kobiet w tym matek oraz ich dzieci na trwająca nieraz wiele dni wędrówkę w mroźne dni i noce w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca, gdzie mogliby przeżyć. Mężowie i ojcowie pozostali. by bronić Ojczyzny.
Temu barbarzyństwu mówimy głośno i dobitnie– DOŚĆ ! Żadne polityczne cele nie usprawiedliwiają tej ogromnej daniny krwi, śmierci, chorób, inwalidztwa i strasznej poniewierki. Prawo do życia jest prawem podstawowym.
Zbliża się Dzień Świętości Życia corocznie obchodzony w Święto Zwiastowania Pańskiego (25 marca). Pamiętajmy w tym roku nie tylko o gehennie nienarodzonych pozbawianych życia na całym świecie w procedurze aborcji – zabójstwa prenatalnego. Pamiętajmy o milionach ludzi na Ukrainie, zwłaszcza tych najbardziej bezbronnych: matkach i ich dzieciach, także już urodzonych,
Módlmy się za nich. Niech Dobry Bóg przygarnie do siebie dusze umarłych, żywym niech pomoże przetrwać ten trudny czas a potem bezpiecznie wrócić do domu, do pracy, do szkoły.
Módlmy się za ogromną rzeszę osób prywatnych, organizacji pozarządowych oraz rządy w krajach, w których po bratersku, z ogromnym poświeceniem jest niesiona pomoc potrzebującym.
Za przykładem Św. Szczepana módlmy się za oprawców, by jak najprędzej przejrzeli i błagali Boga o miłosierdzie.

_________________________________________________________________
Apelujemy do instytucji, organizacji, wszystkich ludzi dobrej woli o upowszechnienie i poparcie naszego Apelu.

 

Fundacja ŻYCIU TAK

Kontakt

Fundacja ŻYCIU TAK
im. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Karmelicka 14
35-317 Rzeszów
[email protected]
KRS: 0000780649 / NIP: 8133810452 / REGON: 383065758